Miło nam poinformować, że nasi adepci uzyskali stopnie Młodszego Ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas zabezpieczania kąpieliska miejskiego odbyli staż ratowniczy. Kolejny egzamin na stopnie ratownicze odbędzie się w lutym 2021 roku.  Kursy przygotowawcze na stopnie ratownicze (MR i RW) WOPR WZ odbywają dla osób chętnych po ówczesnym zapisaniu do grup szkoleniowych. Zapraszamy.

Brak śniegu w Karkonoszach to niemożliwe. Rozpoczęliśmy od zjazdów na ...... (uczestnicy wiedzą o co chodzi), następnie przypomnienie podstaw jazdy na nartach i zasad bezpieczeństwa na stoku. Kolejne dni to narty, deski, narty, w przerwie wędrówki piesze i spacery. Chwile relaksu w basenie. Spragnieni aktywności mogli spróbować sił na snow tubingu. Narty biegowe w tym roku jeszcze nie dla nas. Wytrwali kończyli tydzień zjazdowy na puchatku. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i aktywne angażowanie się do zajęć. Rodzicom dziękujemy za zaufanie.

Pierwsze zawody gminne w pływaniu na pływalni w Gryficach. W kategorii szkół podstawowych rywalizowała "Czwórka", "Trójka" i "Toplinki". Impreza odbyła się pod patronatem koordynatora sportu gminnego i kierownictwa pływalni. Szkoły rywalizowały w pływaniu drużynowym, wystawiając reprezentantów w stylu klasycznym, grzbietowym, motylkowym i dowolnym. Zakończenie zmagań to sztafeta w stylu dowolnym dziewcząt i chłopców. Wszystkie wyniki przeliczone zostały na punkty i tak w kategorii roczników 2007 i młodszych pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z "Trójki" i chłopcy z "Czwórki". W roczniku 2005-2006 pierwsze miejsce zajęli chłopcy z "Trójki". Miło nam poinformować, że 16 adeptów pływania to kursanci akademii. Gratulujemy i dziękujemy za współpracę.

 Prowadzone szkolenie ratownicze w Kamieniu Pomorskim przez naszych instruktorów pływania i ratownictwa wodnego dobiegło końca. Egzamin pozytywnie zaliczyło 14 osób. w którym kursanci z Gryfic. Gratulujemy