Artur
Uczy kochać pływanie. Niezależnie od wieku i umiejętności. Osoby umiejące pływać, będą delektowały się tą zdolnością przez całe życie. Wie z własnego doświadczenia, a także wieloletniej praktyki z dziećmi i młodzieżą.
Maciek
Z akademią związany od samego początku. Absolwent AWF w Gorzowie z wieloletnim doświadczenie jako instruktor pływania i ratownik WOPR.
Marek
Przygodę z pływaniem rozpoczął od uzyskania stopnia ratownika WOPR, jest sternikiem motorowodnym, instruktorem pływania. Jego pasja to piłka nożna. Ambitny, pracowity, uwielbiany przez dzieci.
Olga
W Akedemii pracuje od początku. Naładowana pozytywną energią, prężnie działa w edukacji. Absolwentka Pedegogiki Wczesnoszkolnej, Pedagog Szkolny, Członek Zachodniopomorskiego WOPR
Olek
Pierwsze kroki stawiał w Akademii i pielęgnuje swój marsz w Akademii tylko Morskiej. Ratownik WOPR, sternik motorowodny, operator RSC, Miłośnik dwóch kółek i sportów motorowodnych.

Szkoleniem obejmujemy wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania dzieci i młodzieży. Poprowadzimy kursy pływania z dorosłymi, zazwyczaj w formie indywidualnej. Naukę i doskonalenie zdolności pływania opieramy o autorski program nauki pływania.